EMEK SKYBLOCK BETA OLARAK AKTİF!


  Emek SkyBlock sunucumuz sizlerin isteği üzerine Beta sürümü olarak aktif edildi. Bu sürümde sizlerin bildirdiği açıklar vs. kapatılacak ve bir çok yenilik getirilip sizler tarafından test edilecektir.    

1-2 hafta sürecek bu süreçte sizlerin geri dönüşleri üzerine bir gelişim yolu izlenecektir. Bu süreçte sunucumuzda çok büyük bir bug olmadığı sürece sıfırlanma söz konusu olmayacaktır. Beta süreci adı altında açmamızın sebebi hala eksiklerin olduğunu bilmemiz ve bunu düzeltmek üzerine yol izleyerek sizleride bu gelişim sürecine dahil etmektir.     E

emek SkyBlock [BETA] sürecindeyken site alışverişlerine açık olacaktır. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir ve ürünleri siteden alabilirsiniz. Beta olduğu için çok düşükte olsa sıfırlanma riski var ancak sıfırlanma sonrası ürünleriniz sıfırdan iade edilecektir!

    Ürün almak için https://adrenocraft.com/magaza/emek-skyblock bağlantısını takip edip hesabınıza giriş yapabilir ve istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz!

 EMEK SKYBLOCK'TA NELER VAR?
1. Gelişmiş balık tutma sistemi var. Bu sistem sizlerin alternatif bir yöntem ile balık tutmasını sağlamaktadır.
2. Tarım küreleri ve Balıkçılık küreleri var. Bu küreler sizin için tarım yapıp sizin balık tutma şansınızı arttırmaktadır.
3. Çiftçi sistemi var. Bu çiftçi sizin için ekinleri hasat edecek ve daha karlı olmasını sağlayacak.
4. Meteor Etkinliği var. Bu etkinlik adanızda belirlediğiniz lokasyona hediyeler düşürecek bir meteor yollayacak!
NOT: Bir çok aktif sistem mevcut ancak sizlerinde gelip denemesi ve görmesi lazım değil mi? Bu nedenle sunucuya gir ve gözlemle dostum!


Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.